Vyhledat

Úvod > Obec > Aktuality > Dotazník k vyplnění

Dotazník k vyplnění

Vážení obyvatelé obce Dolní Morava,

obracím se na Vás s žádostí o vyplnění krátkého dotazníku, který zjišťuje Váš názor na rozvoj cestovního ruchu v obci Dolní Morava (včetně Vašeho postoje k turistům). Dotazník je součástí výzkumného projektu s názvem „Udržitelný rozvoj cestovního ruchu v Pardubickém kraji“ a byl sestavován ve spolupráci s vedením obce.

Vyplnění dotazníku Vám zabere 10-15 minut. Vámi zvolenou odpověď (písmeno) výrazně zakroužkujte. U každé otázky vyberte pouze jednu odpověď!  Účast ve výzkumu je dobrovolná a anonymní! Prosím Vás o pravdivé zodpovězení všech otázek.

Každá domácnost obdržela 2 tištěné dotazníky. Dotazník vyplňují pouze trvale žijící obyvatelé obce Dolní Morava, kteří jsou starší 18 let. Prosím o zpětné navrácení (alespoň) jednoho dotazníku za domácnost. Vyplněné dotazníky je možné odevzdávat do 25. září na obecní úřad obce Dolní Morava. Dotazník lze vyplnit také v elektronické podobě. Aktivní odkaz na dotazník naleznete na webových stránkách  www.obecdolnimorava.cz

Výsledky dotazníkového šetření poslouží pro zpracování diplomové práce na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a pro potřeby vedení obce. Pro další informace se kontaktujte na e-mailu: dotaznikmorava@seznam.cz

Děkuji Vám za spolupráci

Hezký den přeje Kučerová Lenka (studentka Univerzity Karlovy)