Drobečková navigace

Úvod > Obec > CYKLOBUS

cyklobus obrázek.jpg

Cyklobus Králíky - Dolní Morava - Staré Město, Stříbrnice a zpět

Provoz každý den od 1.7.2021 do 31.8.2021

 

Odjezdy z nástupních míst cyklobusu Králíky – Dolní Morava – Staré Město - Stříbrnice

Králíky, vlakové nádraží                   9:25                                                      16:25

Králíky, náměstí                                 9:30                                                      16:30

Králíky, Vojenské muzeum               9:40                                                      16:40

Dolní Morava, Na konečné               10:00                     13:00                     17:00

Dolní Morava, U Slona                      10:05                     13:05                     17:05

Dolní Morava, obchod                       10:08                     13:08                     17:08

Dolní Morava, Krčma                         10:11                     13:11                     17:11

Malá Morava, hostinec                      10:23                     13:23                     17:23

Malá Morava, Vojtíškov, rozc.            10:32                     13:32                     17:32    

Staré Město, náměstí                         10:45                     13:45                     17:45    

Staré Město, Kunčice, rozc.               10:50                     13:50                     17:50

Stříbrnice, statek, lanová dráha         10:55                     13:55                     17:55

Odjezdy z nástupních míst cyklobusu Stříbrnice – Staré Město – Dolní Morava – Králíky

Stříbrnice, statek, lanová dráha          11:00                     14:00                     18:00

Staré Město, Kunčice, rozc.                11:05                     14:05                     18:05

Staré Město, náměstí                          11:10                     14:10                     18:10

Malá Morava, Vojtíškov, rozc.              11:23                     14:23                     18:23

Malá Morava, hostinec                         11:32                     14:32                     18:32

Dolní Morava, Krčma                           11:44                     14:44                     18:44

Dolní Morava, obchod                          11:47                     14:47                     18:47

Dolní Morava, U Slona                         11:50                     14:50                     18:50

Dolní Morava, Na konečné                   11:55                     14:55                     18:55                    

Králíky, Vojenské muzeum                                                 15:15                     19:15

Králíky, náměstí                                                                  15:25                     19:25

Králíky, vlakové nádraží                                                      15:30                     19:30

Časy jsou orientační v závislosti na počtu přepravovaných osob a kol.

Pro jakékoliv dotazy volejte +420 603 312 891 nebo bezplatnou linku  800 111 101 

Pro držitele karty SněžníkPass je přeprava zdarma.

Jednorázový SněžníkPass je možné si zakoupit zasláním SMS ve formátu SDM

na telefonní číslo 90206. Cena SMS je 25 Kč.