Obec Dolní Morava Obec Dolní Morava

Grand opening zimní sezóny na Dolní Moravě

Datum konání:
13.12.2014

Přijeďte s námi zahájit zimní sezónu 2014 - 2015 !

!!! V SOBOTU 13.12. CELODENNÍ SKIPAS ZA 300 KĆ !!!

Grand Opening je jedna z největších akcí, kterou v resortu Dolní Morava můžete navštívit.
Jedná se o oficiální zahájení zimní sezóny 2014/ 2015. Můžete těšit na otevření dvou zcela nových sjezdových tratí
„Slamník“ a „ Malý Slon“, ale také na nový Fun park v areálu U Slona.

Během celého dne bude probíhat našlapaný zábavný program a to v podobě nejrůznějších aktivit a live koncertů. Odstartujeme již v 10:00 hodin dopoledne, kdy bude pro nejmenší lyžaře připravena rozcvička a dopolední lyžování s našim maskotem Mamutíkem v dětské školce. Pro dospělé postavíme měřený obří slalom a hned poté budou následovat závody na bobové dráze.

V dalších bodech programu se můžete těšit například na soutěže a hry pro děti formou různých stanovišť s aktivitami. Odpoledne budou probíhat  soutěže na simulátorech lyžování, snowboardingu, surfingu, na Segway X2 nebo mini čtyřkolkách o velice zajímavé ceny.

Následně navážeme programem na pódiu, který bude ze startu opět patřit dětem. V téměř hodinové párty klaun Čiko a Dj Lais roztančí děti ve veselých hrách s dárečky pro každého. Po tomto zábavném programu na Vás bude čekat už první live koncert kapely Bon Jovi Revival. Ihned po prvním koncertě proběhne speciální taneční vystoupení, barmanská a fire show a poté už bude pódium patřit kapele Red Hot Chili Peppers Revival.

Tím Grand Opening stále nekončí. Co by to bylo za otvíračku bez pořádné After party. A ta nebude nikde jinde než v „Kulatém pekle“ ( Aprés Ski U Slona ), kde se o Vaši zábavu až do pozdních ranních hodin postarají Remote Dj’s.

Program Grand Openingu 2014:

• 10:00 - 11:00 Rozcvička a lyžování s Mamutíkem
  • 10:00 - 13:00 Měřený obří slalom pro děti a dospělé
  • 12:00 - 16:00 Soutěže pro děti a dospělé o hodnotné ceny
  •                     (trenažér lyžování, snowboardingu, surfingu, závody na segway, mini čtyřkolky,
  •                     psí spřežení, velké čtyřkolky.)
  • 13:00 - 15:00 Závody na bobové dráze o hodnotné ceny (Kategorie děti a dospělí)
  • 14:00 - 15:00 Vystoupení klauna Čika a DJ Lais
  • 15:00 - 15:30 Taneční vystoupení + Barmanská show
  • 15:30 - 16:30 Vystoupení kapely Bon Jovi Revival
  • 16:30 - 17:00 Taneční vystoupení + Barmanská show + Fire show
  • 17:00 - 18:00 Vystoupení kapely Red Hot Chilli Peppers Revival
  • 18:00 - 18:30 Fire show
  • 18:30 -  ???? After party s Remote Djays v Apré Ski baru Kulaté Peklo

Běžecké trasy

Areál Větrný vrch

Relax & sport resort

Turistická oblast

www.kralickysneznik.net

Záchrana varhan

Potřebuje obec nový informační systém?
a) ano

b) ne

Líbí se Vám nová stavba Stezky v oblacích (www.stezkavoblacich.cz)?
a) Ano

b) Spíše ano